Na nákupu letních lůžkovin

Na kvalitní spánek v letních měsících má zásadní vliv vhodný výběr polštáře, přikrývky, povlečení i prostěradla. Naše nabídka přináší letní lůžkoviny plněné nejen dutým vláknem, ale také vláknem Tencel. Vlákna Tencel vám zajistí ničím nerušený spánek, nebude vám horko a vy lépe usnete.

Vlákno Tencel

Vlákna Tencel jsou skvělým řešením pro spaní v horku. Toto vlákno bylo vyvinuto speciálně pro výrobku ložního prádla, zejména pro výrobu přikrývek a polštářů. Jde o 100% přírodní vlákno, které se vyrábí z eukalyptu a má skvělé termoregulační a absorpční vlastnosti. Zaručují vitální spánek v každé roční době.

Tencel je stoprocentně přírodní tkanina, která je velmi jemná. Říká se o něm, že je jemný jako pokožka, chladivý jako len, absorbuje vlhkost je pevný a odolný.

NÁKUPNÍ SEZNAM
Co si koupit na kvalitní spaní v létě:

  •     Polštář z vláken Tencel
  •     Přikrývku Tencel
  •     Povlečení z bavlněného saténu nebo damašku
  •     Prostěradlo z Jersey

Prošívaný polštář s výplní Tencel


Velmi oblíbeným materiálem je prošívaný polštář s výplní Tencel – lyocell. Je prodyšný, má termoregulační a hypoalergenní vlastnosti ideální ke spánku v letních měsících. Je vzdušný, nadýchaný a to díky výplni, kterou tvoří z 80% Tencel – lyocell.
Zbývajících 20% tvoří polyesterová silanizovaná 4dutinková HCS vlákna, která má dobré izolační schopnosti. Polštář je vhodný pro alergiky a astmatiky, odolný vůči mikroorganismům a tvarované vysoce elastické vlákno zajišťuje stálý objem. Prošitý polštář je vyplněný směsí polyesterových kuliček, které dodávají polštáři plnost, pružnost, lehkost a měkkost.

Letní prošívaná přikrývka s výplní vláken Tencel

Pro horké letní dny je ideální letní prošívaná přikrývka s výplní vláken Tencel. Ocení ji ti, kteří mají rádi lehčí přikrývky. Přikrývka disponuje prodyšností, je měkká, chladivá a savá, přináší vám během spánku svěžest a suché prostředí. Vhodná pro alergiky a astmatiky jelikož odolává mikroorganismům. Pevnost a objem přikrývky zajišťuje vysoce elastické vlákno.
Také letní prošívanou přikrývku tvoří z 80% Tencel – lyocell. Dalších 20% je z polyesterového silanizovaného 4dutinkového HCS vlákna. Její bavlněný potah je na dotek příjemný, přikrývka je vhodná i pro děti. Při návrhu a následné výrobě letní přikrývky se kladl důraz na lehký, příjemný a vzdušný materiál, který by byl chladivý a vstřebával by pot. Tencel tak byl jasnou volbou.

Povlečení, které chladí

Lehké letní přikrývky můžete doplnit pocitově chladivým povlečením, které je na dotek příjemné a chladivé. Kvalitní bavlněný satén nebo damašek se nezahřívá, proto se vám v něm, zejména pak během letních měsíců a parných nocí bude spát velmi příjemně a pohodlně.

Bavlněné prostěradlo z materiálu Jersey

Doveďte spánek v létě k dokonalosti a pořiďte si také bavlněné prostěradlo z Jersey. Jde o nehřejivé napínací prostěradlo, které vám poskytne příjemný a chladivý spánek v letním období. Velkou předností materiálu Jersey je schopnost absorbovat pot a prodyšnost.

TIP: Vyzkoušet také můžete tipy, jak se dobře vyspat v parném létě.