Jak se pohodlně vyspat i na dovolené?

Spát na dovolené pohodlně a „ve svém“? Zdřímnout si pohodlně v letadle nebo v autě během dlouhé cesty? Dnes už to není problém, cestovní polštáře či letní přikrývky vám v tom pomohou a vy se vyspíte stejně dobře jako doma. Víme, co byste si neměli zapomenout přibalit na cestování.

Co si pořídit na dovolenou?

  • Cestovní polštáře
  • Přehoz na postel jako lehkou přikrývky
  • Dětské polštáře

Cestujte se speciálně ušitým polštářem

Cesty mohou být dlouhé a únavné. Využijete při nich cestovní polštáře, které jsou velmi pohodlné a měkké. Plní se silanizovaným dutým vláknem nebo polyesterem. Umí udržet hlavu vzpřímenou, a nebude vás tak bolet krční páteř.

Nespí se vám na dovolených dobře? Můžete si s sebou do kufru přibalit anatomický a zdravotní polštář. Jsou vyrobeny z anatomické pěny, zajišťují anatomickou polohu spánku a pro vaši hlavu, krk a páteř optimální oporu.

Přikrývku nahradí přehoz s univerzálním využitím

Během teplého léta využijeme lehké letní přikrývky, které jsou příjemné, vzdušné, měkké a chladivé. Letní přikrývky s sebou na cesty nebereme. Během dovolené je možno je nahradit přehozy na postel, které jsou skladnější a mají širší využití. Jsou vyrobeny z bavlny nebo z bavlněného saténu a plněny dutým vláknem.

děPřehozy na postel využijete také mimo vaše cestování, a to pro zútulnění ložnice. Jednoduše jimi zakryjete postel. Nabízíme přehozy na jednolůžko i dvojlůžko a vrchní vrstva je ve stejném dezénu jako naše povlečení. Přehozy vyrábíme také pro dětskou postel a výběr je rovněž z dětských dezénů. U přehozů nabízíme tři základní rozměry, je však možno upravit rozměr podle vašeho přání.

Dopřejte pohodlí a zábavu i dětem

Nejen vy, ale i děti si během dovolené či cestování zaslouží kvalitně spát. Pro tyto případy existují dětské polštáře a plyšáci. Dětské polštáře jsou vyrobeny z materiálů, které jsou vhodné pro děti do 3 let. Duté vlákno či Tencel poskytne dětem klidný spánek. Mohou je bez problému využívat alergici.

Během cest a na dovolené mohou dětem dělat společnost také plyšáci. Vyrábí se z měkoučkého mikrovlákna a vaše děti si mohou vybrat své oblíbené zvířátko. Na dovolené také využijí nejmenší cestovatelé  krásné dětské osušky. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která je na dotek příjemná a disponuje velmi dobrou savostí.

NÁŠ TIP: Vydejte se na nákup letních lůžkovin. Vyvinuli jsme přikrývku ideální na horké letní noci. Více v našem e-shopu přikrývky.cz.