V Třebíči otevřela největší speciálka s lůžkovinami

Iveta Mičková původem z Bochovic na Třebíčsku provozuje už mnoho let úspěšný e-shop www.prikryvky.cz. Její rodinná firma šije přikrývky, polštáře, ale také povlečení nebo výbavu do dětských postýlek. Potřeba přiblížit se zákazníkům a ukázat jim materiály na vlastní oči ji přiměla k tomu, že v třebíčské čtvrti Horka-Domky, na Alfě, nově otevřela prodejnu s lůžkovinami.

Nákup přímo od výrobce 

S odchodem rodičů do symbolického důchodu převzala vedení firmy a přeorientovala se na on-line prodej a větší zakázky na míru. Její přikrývky i povlečení využívají nejen děti ve školkách, ale i hosté stylových penzionů nebo pacienti v nemocnicích, včetně té třebíčské.

S výrobou kvalitních přikrývek a polštářů má rodina Ivety Mičkové bohaté zkušenosti. „Firmu založili moji rodiče. Od dětství jsem každé prázdniny usedala za šicí stroj a pomáhala rodičům. I můj děda byl krejčí. Naše první provozovna byla součástí našeho rodinného domu, původně zde byly garáže. Začínali jsme s jedním zaměstnancem a postupem času se firma rozrůstala, a tak bylo nutné přistavět. Na to jsme využili bývalou stodolu, která těsně přiléhá k domu,“ vzpomíná usměvavá podnikatelka, která po studiu na třebíčském gymnáziu absolvovala studium ekonomické školy se zaměřením na podnikání malých firem. Aktuálně firma zaměstnává šest švadlen a tři prodavačky v obchodech ve Velkém Meziříčí a v Třebíči.

Jediná speciálka s lůžkovinami v Třebíči!

Kamenná prodejna nabízí e-shopové ceny

Nákup přikrývky nebo povlečení přes e-shop některé lidi neláká. Na internetu sice zákazníci nakoupí výhodněji a mají prostor a čas si nákup promyslet, ale zase si k materiálům nepřivoní a neosahají je. V třebíčské prodejně Přikrývek na Alfě proto vznikla nejrozsáhlejší prodejna s lůžkovinami, kde si můžete sortiment na vlastní oči prohlédnout a nechat si od sympatické prodavačky poradit nejen s výběrem, ale třeba i s údržbou. Nespornou výhodou je fakt, že ceny má zákazník stejné jako na e-shopu www.prikryvky.cz. To, co vám málokde nabídnou, je také ušití rozměru nebo barevné kombinace na přání. Otvírací doba prodejny je 8.00 až 18.00 s hodinovou polední pauzou od 12.00. V sobotu můžete nakoupit v čase 9.00 až 12.00.

Co v nově otevřené prodejně najdete:

  • 18 druhů přikrývek – od ultra tenkých pro horké letní dny až po thermo
  • přikrývky, do kterých se zachumláte při těch největších mrazech
  • 7 různých materiálů, ze kterých je vyrobené povlečení (bavlna, bavlněný satén, krep, tencel, damašek, flanel, mikroflanel a prémiové vytkávané materiály)
  • 22 odstínů prostěradel – typické odstíny, jako jsou bílá, šedá, béžová, až po odvážné pastelové barvy
  • výbavu do dětské postýlky
  • ručníky, deky, různé dekorační polštářky
  • anatomické polštáře a atypické povlaky na ně