Napsal o nás módní časopis VOGUE!

Že spolu móda a spánek nesouvisí? Tak to se pletete! Dobře vyspaná modelka je klíč k úspěchu. A co teprve když se z přikrývky stane módní doplněk? Měli jsme to štěstí, že jsme se objevili v módním časopise VOGUE!

Časopis VOGUE je jeden z nejuznávanějších módních časopisů. Jeho rady a postřehy čtou ženy z různých koutů světa, a my máme tu čest, že jsme se objevili na jeho stránkách. Protože snad každá žena se chce cítit dobře, přichystal VOGUE seznam zajímavých výrobců nebo dodavatelů produktů ke spánku. VOGUE jsme zaujali především vhodností výrobků pro alergiky a našimi kvalitními materiály, které splňují nejpřísnější kritéria zdravotní nezávadnosti.

Pokud si ovšem myslíte, že peřiny a přikrývky slouží ke spánku – pak se pletete. Může se jednat i o skvělý módní doplněk. Redakci časopisu jsme proto zaslali přikrývku z ovčí vlny se StříbroAktivem, se kterou stylisti dokázali kouzlit a naše peřiny byly zařazeny do série fotografií s tématem „What Makes You Feel Happy?“ neboli „Co tě dělá šťastným?“ 

I peřina může být skvělý módní doplněk.

Ovčí vlna se StříbroAktivem? Ano!

Peřina z ovčí vlny se StříbroAktivem může udělat šťastné i vás. Můžete si zvolit z letní, zimní nebo celoroční variantu. Je plněna mykanou ovčí vlnou té nejvyšší kvality, z oveček plemene Merino, a jako povrchový materiál byla použita velmi jemná bavlněná sypkovina se stříbro-aktivní úpravou. Pozitivní účinek úpravy vychází z obsahu aktivního stříbra ve tkanině, která tak působí proti bakteriím, plísním či roztočům. A pokud by vám peřina nestačila, máme připraveny i polštáře a celé sady lůžkovin pro vaše děti.

Fotka vznikla během celodenního focení fotoeditoriálu v režii týmu stylistů a produkčních z časopisu Vogue. Foto: Vogue