Jaká jsou specifika lůžkovin ve školkách

Ve firmě Přikrývky.cz se již přes 20 let zabýváme šitím polštářů, peřinek a povlečení. Umíme vyhovět specifickým požadavkům. Známe školkové provozy a dlouhodobě šijeme takové zboží, které personálu šetří čas a školce peníze.

5 požadavků, které s námi školky nejčastěji řeší:

1. Atypický rozměr

Problém: Naše přikrývky nemají typizovaný rozměr. Nebo: Naše povlečení se srazilo a typizované přikrývky se do něj nevyjdou.

Řešení: Běžně šijeme atypické rozměry na míru, umíme si poradit i s vysráženými lůžkovinami. Nejen povlečení, ale i polštáře, peřinky a prostěradla dodáme v požadovaném rozměru.

2. Snadné praní a žehlení povlečení

Problém: Povlečení se špatně udržuje. Na trhu je mnoho materiálů, ale musí se prát na nízkou teplotu a musí se žehlit.

Řešení: Šijeme z kvalitních materiálů, které se nemusí žehlit. Mnoho designů v nabídce je v krepové úpravě. Není třeba je tedy žehlit.

3. Praní polštářků a přikrývek

Problém: Přikrývku nebo polštářek potřebujeme prát kvůli typickým dětským nehodám. Zároveň máme požadavek od rodičů alergiků, aby byly přikrývky antialergické.

Řešení: Naše sety přikrývky a polštáře z dutého vlákna se dají prát v pračce. V nabídce máme materiál přikrývek, který jde prát na 95 °C (směr 60% bavlny a 40% polyesteru).

4. Pevně držící prostěradla

Problém: V naší mateřince děti nespí na postýlkách, ale mají na zemi lehátka. Potřebujeme pevný odolný potah, nebo prostěradlo do gumy.

Řešení: Prostěradla z froté a prostěradla z yersey jsou skvělé varianty pro mateřské školy. Krásně přilnou k lehátkům a dobře drží. Pokud školky využívají nepropustné podložky, tak je lze pod prostěradlo dobře umístit.

5. Vhodné motivy

Problém: Marně hledáme stálé veselé barvy a dětské motivy na povlečení.

Řešení: Šijeme z široké palety látek s dětskými obrázky. Naše barvy dlouho vydrží a líbí se nejen dětem, ale sluší i veselým školkovým provozům.