TOP dětské dezény povlečení. Které se líbí nejvíc?

Naskladnili jsme spoustu nových látek s dětskými motivy. Představujeme vám 10 nejprodávanějších dětských designů! Přečtěte si tipy, jakými můžete ozvláštnit dětský pokojíček. Všechny grafiky lze aplikovat na povlečení pro malé i velké postýlky nebo na celé výbavy pro miminka.

BAREVNÉ MOTIVY

Sovy

Prvním z motivů jsou krásné sovy, které máme hned v několika variantách – můžete si je tedy přizpůsobit například pro chlapečka nebo pro holčičku.

Barevné kočky

Pro milovníky zvířátek je tu motiv koček. Veselý, barevný a roztomilý!

Bagry

Malé milovníky těžké techniky jistě potěší barevný motiv plný nákladních aut, bagrů a jeřábů. Pozor, projíždíte stavbou!

HRAVÁ JEDNODUCHOST

Srnky

Stylové dětské povlečení? Ano! Úžasné srnky v jemných barvách potěší děti i vaši estetickou duši.

Zajíci

Na pomezí hravé barevnosti a neutrální klasiky je jeden z oboustranných motivů. Na jedné straně najdeme roztomilá zvířátka, na straně druhé jednoduchou noční oblohu. Není skvělé moct obracet lůžkoviny podle nálady?

Pejsci

Nejlepší přítel člověka? Rozkošní pejsci u dětí určitě sklidí úspěch!

NEUTRÁLNÍ

Puntíky

Pokud koukáte po něčem klasickém, stylové puntíky jsou ta správná volba.

Tee-pee

Pro starší děti můžete zvolit černobílý indiánský design plný tee-pee a akčně létajících šípů.

DALŠÍ DESIGNY

Lední medvědi

Nemůžete se rozhodnout, zda do pokojíčku vybrat spíše neutrální design lůžkovin, nebo něco veselejšího? Zvolte oboustranné povlečení! Na jedné straně elegantní, a přitom milí lední medvědi, na straně druhé veselá žlutá barva, která oživí každou postýlku.

Černobílé kočky

U oboustranných motivů ještě zůstaneme, v tomto případě si můžete vybrat mezi jednoduchým černým nebo bílým pozadím doplněným o hravé motivy kočiček. Mňau!

Jak se vám nové designy líbí? Ze všech designů lze ušít povlečení jak do malé, tak do velké postýlky. Máte svého favorita?