TOP dětské dezény povlečení. Které se líbí nejvíc?

Naskladnili jsme spoustu nových látek s dětskými motivy. Představujeme vám 10 nejprodávanějších dětských designů! Přečtěte si tipy, jakými můžete ozvláštnit dětský pokojíček. Všechny grafiky lze aplikovat na povlečení pro malé i velké postýlky nebo na celé výbavy pro miminka.

BAREVNÉ MOTIVY

Sovy

Prvním z motivů jsou krásné sovy, které máme hned v několika variantách – můžete si je tedy přizpůsobit například pro chlapečka nebo pro holčičku.

Barevné kočky

Pro milovníky zvířátek je tu motiv koček. Veselý, barevný a roztomilý!

Bagry

Malé milovníky těžké techniky jistě potěší barevný motiv plný nákladních aut, bagrů a jeřábů. Pozor, projíždíte stavbou!

HRAVÁ JEDNODUCHOST

Srnky

Stylové dětské povlečení? Ano! Úžasné srnky v jemných barvách potěší děti i vaši estetickou duši.

Zajíci

Na pomezí hravé barevnosti a neutrální klasiky je jeden z oboustranných motivů. Na jedné straně najdeme roztomilá zvířátka, na straně druhé jednoduchou noční oblohu. Není skvělé moct obracet lůžkoviny podle nálady?

Pejsci

Nejlepší přítel člověka? Rozkošní pejsci u dětí určitě sklidí úspěch!

NEUTRÁLNÍ

Puntíky

Pokud koukáte po něčem klasickém, stylové puntíky jsou ta správná volba.

Tee-pee

Pro starší děti můžete zvolit černobílý indiánský design plný tee-pee a akčně létajících šípů.

DALŠÍ DESIGNY

Lední medvědi

Nemůžete se rozhodnout, zda do pokojíčku vybrat spíše neutrální design lůžkovin, nebo něco veselejšího? Zvolte oboustranné povlečení! Na jedné straně elegantní, a přitom milí lední medvědi, na straně druhé veselá žlutá barva, která oživí každou postýlku.

Černobílé kočky

U oboustranných motivů ještě zůstaneme, v tomto případě si můžete vybrat mezi jednoduchým černým nebo bílým pozadím doplněným o hravé motivy kočiček. Mňau!

Jak se vám nové designy líbí? Ze všech designů lze ušít povlečení jak do malé, tak do velké postýlky. Máte svého favorita?

BUĎTE PRVNÍ, KDO SE DOZVÍ O AKCÍCH A SLEVÁCH