Praktický set lůžkovin pro děti s dárkem

Připravili jsme pro vás dárkový set pro děti. Pokud zakoupíte polštář, peřinu a povlečení pro děti, získáte zdarma textilní tašku na hračky, tělocvik, oblečení nebo jiné dětské nezbytnosti. Kabelka se dobře udržuje: je bezproblémově pratelná a má nežehlivou úpravu, je vyrobená z krepu. K praktickému setu tak máte ještě praktický dárek navíc.

Z čeho se dárkový set skládá?

Set si můžete sestavit na míru podle vás – do akce jsou zařazeny výrobky z naší šící dílny. Poznáte ho tak, že u každého produktu je ikona našeho loga v kroužku.

1. polštář a peřina

Dětské přikrývky jsou zhotoveny z materiálů vhodných pro děti do 3 let, jsou vhodné pro alergiky. V setu si můžete vybrat z různých rozměrů přikrývek a polštářů. Akce se vztahuje na všechny rozměry uvedené v popisku výrobku v e-shopu.

Vybírat můžete z těchto dvou kategorií přikrývek:

Přikrývky pro děti
Přikrývky z dutého vlákna

 

2. povlečení

V našem sortimentu najdete dětské ložní povlečení v bavlně, krepu, mikrovláknu či hřejivém flanelu. Na výběr máte z více než 20 pěkných dětských designů. Povlečení je naší výroby, proto si můžete vybrat z víre rozměrů a také zda chcete zapínání na zip nebo na knoflíky.

Vybírat můžete z této kategorie povlečení:

Dětské povlečení (akce platí na povlečení s logem Přikrývky.cz v popisku, tzn. je naší výroby)

 

3. textilní taška ZDARMA

Pokud u nás nakoupíte pro děti polštář, přikrývku a povlečení (u každého artiklu je naše logo, tedy vyrobeno v šicí dílně Přikrývky.cz), dostanete od nás jako dárek textilní tašku.

Akce platí pro objednávky přijaté do 31. 12. 2016, nebo do vyprodání zásob.