Prošívaný polštář z ovčí vlny kombinovaný s dutým vláknem

| Prošívaný polštář z ovčí vlny kombinovaný s dutým vláknem

 
Prošívaný polštář z ovčí vlny kombinovaný s dutým vláknem Zobrazit v plné velikosti

Ing Iveta Mičková Český výrobek

Dostupnost: Ušijeme do dvou dnů

 


Vlna je přírodním vláknem, které člověk využívá po tisíce let k výrobě lůžkovin. Vnitřní náplň je možné díky zipovému uzávěru regulovat.

Více informací

Bílá sypkovina
Růžová sypkovina
Modrá sypkovina
90x70 cm zipový uzávěr
50x70 cm zipový uzávěr

900 Kč


Prošívaný polštář kombinovaný - využijte při odpočinku léčivých vlastností ovčí vlny

Polštář je tvořený prošitým obalem z mykané ovčí vlny a naplněn dutým vláknem ve tvaru kuličky. Kombinace ovčí vlny a dutého vlákna přináší řadu výhod. Ovčí vlna saje pot, přitom je na dotek suchá. Je vzdušná, hřejivá a udržuje stálou tělesnou teplotu. Všechny tyto vlastnosti příznivě působí při bolestech krční páteře a jiných potížích s pohybovým ústrojím.

Duté vlákno je oproti vlně objemnější s prostorovou pamětí, po stlačení se vrací do původního tvaru. Tyto kombinované polštáře jsou velmi objemné a díky výplni ve formě kuličkového dutého vlákna výborně drží tvar a přitom si zachovávájí všechny pozitivní účinky vlny na Váš organismus. Vnitřní náplň je možné díky zipovému uzávěru regulovat.

Používané materiály jsou zdravotně nezávadné a vhodné též pro alergiky. Mezi povrchový materiál a náplň je všita ochranná netkaná textilie, která zabraňuje pronikání vláken na povrch výrobku.

Vyrábíme také polštáře na zakázku, pokud budete mít zájem o zhotovení jiného rozměru než uvádíme, prosím kontaktujte nás a my Vám sdělíme cenu tohoto atypického polštáře.

Hmotnost náplně:
90 x 70 cm - mykané ovčí rouno 500g + kuličky - 100% PES vlákna 700g
50 x 70 cm - mykané ovčí rouno 300g + kuličky - 100% PES vlákna 500g

Povrchový materiál: hustě tkaná sypkovina ze 100% bavlny - barva bílá, růžová, modrá

Údržba: Menší znečištění můžete velmi opatrně zaprat ručně ve vlažné vodě při konstantní teplotě do 25°C. Do lázně přidejte prací prostředek s obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří. Lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze. Nesušte na přímém zdroji tepla a ani nevystavujte přímému slunečnímu záření.

V případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechejte odstranění profesionální čistírně.

Napište svůj názor

Prošívaný polštář z ovčí vlny kombinovaný s dutým vláknem

Prošívaný polštář z ovčí vlny kombinovaný s dutým vláknem

Vlna je přírodním vláknem, které člověk využívá po tisíce let k výrobě lůžkovin. Vnitřní náplň je možné díky zipovému uzávěru regulovat.

Napište svůj názor

Související zboží

Přikrývky

Heureka - ověřeno zákazníky