Povlečení GEON MOZAIKA II antracitová - poslední kus - Rozměry: 140x200 + 70x90 cm (standard)
Přírodní materiály
Vyrobeno z čistých přírodních zdrojů.
Citlivá pokožka
Jemný povrch, který nedráždí kůži.
Měkké
Mimořádně hebké a příjemné na dotek.
Povlečení GEON MOZAIKA II antracitová - poslední kus
Damaškové povlečení GEON Mozaika II v hlubokém antracitovém odstínu je navrženo pro náročné uživatele, kteří vyžadují nekompromisní kvalitu, ušlechtilé přírodní materiály a styl, který nepodléhá času. Na rozdíl od běžných látek vzniká vzor u damašku technologií tkaní
na speciálních žakárových stavech. Vzor „Mozaika II“ tak není na látku pouze nanesen, ale je její pevnou součástí. Střídání vazeb vytváří jemný reliéf, který při dopadu světla rozehrává fascinující hru matu a lesku. Antracitová barva dodává tomuto tradičnímu materiálu moderní, až industriální nádech. Proč zvolit damašek GEON? Toto povlečení je vyrobeno ze 100% výběrové česané bavlny, která zaručuje:
- Mimořádnou životnost: Damašek je jednou z nejodolnějších tkanin. Své vlastnosti a krásu si zachovává po desítky let.
- Přirozený lesk a hebkost: Použití nejjemnějších přízí dodává látce hedvábný omak a luxusní vzhled.
- Oboustranné provedení: Díky technologii žakárového tkaní je vzor viditelný z obou stran, což umožňuje variabilní stlaní.
Péče o produkt
Mírné máchání i odstřeďování do 60°C. Povlečení otočte naruby a zapněte zipový uzávěr či knoflíky.
Sušení v sušičce není obecně doporučováno, pokud však sušičku používáte, sušte povlečení naruby na jemný program s nižší teplotou.
Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór.
Žehlení při maximální teplotě žehlící plochy do 150 °C.
Výrobek se nesmí chemicky čistit.
Za každým naším výrobkem stojí značka Iveta Mičková – záruka poctivé české kvality a precizního zpracování. Už přes 30 let pro vás s láskou šijeme na Vysočině. Jsem hrdá, že mohu rozvíjet naši rodinnou tradici, a ze srdce vám děkuji, že volíte lokální řemeslo a přikrýváte se s námi.
| Gramáž | 145 g/m² |
|---|