Barevný polštář selský vzor duté vlákno - Rozměry: 50x70 cm
Antibakteriální
Brání množení bakterií a pachů.
Měkké
Mimořádně hebké a příjemné na dotek.
Barevný polštář selský vzor duté vlákno
Polštář je tvořený prošitým obalem a naplněný velmi kvalitním dutým vláknem ve tvaru kuličky, které umožňuje velmi komfortní spánek a zamezuje sléhání polštáře. Množství náplně si můžete sami jednoduše přizpůsobit díky variantě se zipovým uzávěrem, který se nachází na delší straně polštáře. Povrchovým materiálem je 100% bavlněná látka. Vhodný též pro alergiky a astmatiky.
Výhody polštáře
Prodyšný, antialergický, možnost prát v pračce, prošití u polštářů je vytvořeno do čtverců s drobným okrajem. Díky tomu je výplň stabilní a neshrnuje se.
Domácí kvalita z Vysočiny
Všechny polštáře jsou značky Iveta Mičková, což znamená domácí kvalitu a prvotřídní zpracování. Polštáře pro vás šijeme na Vysočině již více než 30 let a v této rodinné tradici jsem se rozhodla pokračovat i já. Děkujeme, že se přikrýváte s námi.
Vyrábíme také polštáře na zakázku, pokud budete mít zájem o zhotovení jiného rozměru než uvádíme, prosím kontaktujte nás a my Vám sdělíme cenu tohoto atypického polštáře.
Péče o produkt
Praní při teplotě vody do 60 °C.
Sušení na nízký stupeň teploty vzduchu do 60 °C.
Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór.
Za každým naším výrobkem stojí značka Iveta Mičková – záruka poctivé české kvality a precizního zpracování. Už přes 30 let pro vás s láskou šijeme na Vysočině. Jsem hrdá, že mohu rozvíjet naši rodinnou tradici, a ze srdce vám děkuji, že volíte lokální řemeslo a přikrýváte se s námi.
| Materiál | 100% bavlna |
|---|---|
| Náplň | 1-dutinkové vlákno |
| Hmotnost náplně / celková hmotnost: |
70 x 90 cm – 400 g + 700 g, 50 x 70 cm – 300 g + 500 g |