S VÁNOČNÍMI DÁRKY NEVÁHEJTE:
Do Štědrého dne stihneme ušít a doručit objednávky přijaté do 15. prosince.
U pozdějších objednávek není jisté včastné doručení vzhledem k vytížení zásilkových služeb Geis a Česká pošta. Prodejna ve Velkém Meziříčí (možnost osobního odběru) bude otevřena do 23.12. do 11 hodin.

Celoroční přikrývka z ovčí vlny

Zimní přikrývky | Celoroční přikrývka z ovčí vlny

 
Ing Iveta Mičková Český výrobek

Dostupnost: Ušijeme do dvou dnů

 


Klasická přikrývka z ovčí vlny je vhodná na spaní po celý rok. Ovčí vlna je jedním z nejúžasnějších materiálů, který nám nadělila sama příroda.

Více informací

Bílá sypkovina Materiál 100% bavlna
Růžová sypkovina Materiál 100% bavlna
Modrá sypkovina Materiál 100% bavlna
200x140 cm
220x140 cm
200x200 cm
200x220 cm
220x240 cm

1 590 Kč


Klasická přikrývka z ovčí vlny je určena pro celoroční používání

Prošívaná přikrývka je plněna jednou vrstvou mykané ovčí vlny. Ovčí vlna nebo též vlněné vlákno je jedinečný materiál, jehož struktura je vhodná jako náplň přikrývek i polštářů, má vysokou schopnost přijímat vlhkost směrem dovnitř a zpětně ji předat do ovzduší mimo lůžko - transpirační schopnost. Ovčí vlna má také velmi dobré termoizolažní vlastnosti, je schopna pojmout a odpařit několikanásobně více vlhkosti než bavlna, což oceníme především v letním období, kdy nám vlna pomůže vytvořit pro naše tělo komfortní prostředí a neprobudíme se tolik zpocení. Lze ji doporučit revmatikům právě díky transpiračním schopnostem. Současně ovčí vlna působí příznivně při onemocnění kloubů, svalů a při bolestech páteře.

Vyrábíme také přikrývky na zakázku, pokud budete mít zájem o zhotovení jiného rozměru než uvádíme, prosím kontaktujte nás a my Vám sdělíme cenu této atypické přikrývky. Přikrývku lze vyrobit až do délky 240 cm.

Náplň: mykané ovčí rouno

Hmotnost náplně:
200 x 140 cm - 1600g
220 x 140 cm - 1800g
200 x 200 cm - 2200g
200 x 220 cm - 2300g
220 x 240 cm - 2500g

Povrchový materiál: hustě tkaná sypkovina ze 100% bavlny - barva bílá, růžová, modrá

Údržba: Menší znečištění můžete velmi opatrně zaprat ručně ve vlažné vodě při konstantní teplotě do 25°C. Do lázně přidejte prací prostředek s obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří. Lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze. Nesušte na přímém zdroji tepla a ani nevystavujte přímému slunečnímu záření.

V případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechejte odstranění profesionální čistírně.

Napište svůj názor

Celoroční přikrývka z ovčí vlny

Celoroční přikrývka z ovčí vlny

Klasická přikrývka z ovčí vlny je vhodná na spaní po celý rok. Ovčí vlna je jedním z nejúžasnějších materiálů, který nám nadělila sama příroda.

Napište svůj názor

Související zboží

Přikrývky

Heureka - ověřeno zákazníky