Francouzská přikrývka s výplní Tencel+DÁREK SRDCE

Tencel přikrývky a polštáře | Francouzská přikrývka s výplní Tencel+DÁREK SRDCE

 
Ing Iveta Mičková Český výrobek

Dostupnost: Ušijeme do dvou dnů

 


Hebká a nadýchaná přikrývka s výplní vláken Tencel zajišťuje svěžest a prodyšnost po celou noc. Vhodná pro celoroční spaní.

Více informací

200x200 cm
200x220 cm
220x240 cm

1 450 KčFRANCOUZSKÁ CELOROČNÍ PROŠÍVANÁ PŘIKRÝVKA S VÝPLNÍ VLÁKEN TENCEL (LYOCELL) + DÁREK POLŠTÁŘEK VE TVARU SRDCE

Přikrývka je skvělou volbou pro ty, kteří ji chtějí využít po celý rok. Horní díl přikrývky je vyroben ze 100% bavlny té nejvyšší kvality v saténovém provedení. Výplň je velmi lehká a nadýchaná a proto ji ocení zejména ti, kteří dávají přednost lehčím přikrývkám s vynikající prodyšností a vyhledávají přírodní vlastnosti lůžkovin.

Výhody:

- bavlněný potah příjemně měkký na omak
- 80% výplně tvoří Tencel-lyocell vlákna s vysokou prodyšností
- lehká letní přikrývka
- přírodní materiály
- vhodná i pro děti
- vhodná pro alergiky a astmatiky
- lze prát na 60°C
- šetrná k životnímu prostředí
- balena v přenosné tašce


Vzdušná a nadýchaná přikrývka s vysokou prodyšností díky vláknům Tencel (lyocell), která tvoří 80% výplně. Tencel je měkký jako hedvábí, silný jako polyester, chladivý jako len, hřejivý jako vlna a savý jako bavlna. Měkkost, suchost a optimální tepelné vlastnosti vlákna Tencel, které dokáže regulovat vlhkost, zajišťují suché a svěží prostředí ke spánku. Výroba vlákna Tencel je šetrná k životnímu prostředí a vlákno je také 100% biologicky odbouratelné.

20% výplně tvoří polyesterová silanizovaná 4-dutinková HCS vlákna s velmi dobrými izolačními vlastnostmi, odolná vůči mikroorganismům, hladké, spirálově tvarované a vysoce elastické vlákno zajišťuje stálost objemu přikrývky.

TENCEL® je registrovaná značka pro lyocellové vlákno nové generace renomované rakouské firmy Lenzing. Výplň je speciálně vyvinutá k výrobě ložního textilu, zejména prošívaných přikrývek a polštářů. Tencel® je 100% přírodní vlákno vyrobené z eukalyptu s vynikajícími termoregulačními a absorpčními vlastnostmi. Přikrývky a polštáře z TENCEL® Lyocell vlákna vám zaručí vynikající nadstandardně vitální spánek.

Potah: 100% bavlna v saténovém provedení

Náplň přikrývky: směs 80% Tencel (lyocell) vlákna + 20% polyesterová silanizovaná 4-dutinková HCS vlákna

Gramáž (váha náplně): cca 300 g/m2

Praní: 60°C


Přikrývku dodáváme v kvalitním dárkovém obalu s letákem a zipovým uzávěrem. Tento obal je možné použít na uskladnění přikrývky.

Napište svůj názor

Francouzská přikrývka s výplní Tencel+DÁREK SRDCE

Francouzská přikrývka s výplní Tencel+DÁREK SRDCE

Hebká a nadýchaná přikrývka s výplní vláken Tencel zajišťuje svěžest a prodyšnost po celou noc. Vhodná pro celoroční spaní.

Napište svůj názor

Související zboží

Přikrývky

Heureka - ověřeno zákazníky