TENCEL prošívaný polštář

Prošívaný polštář | TENCEL prošívaný polštář

 
Ing Iveta Mičková Český výrobek

Dostupnost: Skladem

 


Prošívaný polštář TENCEL je vyroben z přírodního vlákna, které zajistí prodyšnost a svěžest každou noc.

Více informací

90x70 cm zipový uzávěr
50x70 cm zipový uzávěr

790 KčPROŠÍVANÝ POLŠTÁŘ TENCEL

z dutého vlákna vám zajistí pohodlné a hygienické prostředí ke spánku po celou noc. Potah polštáře je vyroben ze 100% přírodního materiálu Tencel, který je hypoalergenní a zabraňuje množení bakterií přirozeným způsobem bez obsahu škodlivých chemikálií.

Polštář je naplněn značkovými 4-dutinkovými HCS vlákny, která jsou extrémně měkká, vzdušná a nevytváří shluky ani po opakovaném praní. Výplň prošitého obalu tvoří směs polyesterových kuliček. Kuličky s vysoce užitnými vlastnostmi dodávají polštářům plnost, pružnost, lehkost a především příjemnou měkkost. Antimikrobiální úprava vlákna snižuje výskyt bakterií. Množství náplně si můžete sami jednoduše přizpůsobit díky variantě se zipovým uzávěrem, který se nachází na delší straně polštáře.

Polštář mohou využít děti, dospělí i senioři. Prošívaný polštář je vhodný i pro alergiky, kteří musí pravidelně prát lůžkoviny. Vysoká hygiena lůžka je zaručena. Polštář můžete prát v pračce na 60°C.

TENCEL® je registrovaná značka pro lyocellové vlákno nové generace renomované rakouské firmy Lenzing. Tkanina je speciálně vyvinutá k výrobě ložního textilu, zejména prošívaných přikrývek a polštářů. Tencel® je 100% přírodní vlákno vyrobené z eukalyptu s vynikajícími termoregulačními a absorpčními vlastnostmi. Přikrývky a polštáře z TENCEL® Lyocell vlákna vám zaručí vynikající nadstandardně vitální spánek.

Proč používat tkaninu Tencel® Lyocell v lůžkovinách?

- hladká a měkká na dotek
- nedráždí, je vhodná pro citlivou pokožku
- výborně vstřebává a odvádí vlhkost
- antibakteriální účinky
- udržuje teplé a suché mikroklima v lůžku
- absorbuje o 50 % více vlhkosti než bavlna
- jemnější než hedvábí
- vyrobena z eukaliptového dřeva a 100% přírodně rozložitelná
- ekologická výroba


Povrchový materiál:


TENCEL® - 100% lyocellová tkanina vyrobená z celulózových vláken v saténovém provedení s antibakteriálními účinky.

Náplň přikrývky:

100% polyesterová silanizovaná 4-dutinková HCS vlákna s velmi dobrými izolačními vlastnostmi, odolná vůči mikroorganismům, hladké, spirálově tvarovanéa vysoce elastické vlákno zajišťuje stálost objemu polštáře. Pro zvýšení komfortu spánku je mezi povrchový materiál a náplň všita netkaná textilie, která zabraňuje pronikání vláken na povrch výrobku.

Gramáž (váha náplně): obal cca 300 g/m2 + výplň:

polštář 90x70 cm 500 g kuliček, polštář 50x70 cm 300 g kuliček

Praní: 60°C

Velikosti:


90 x 70 cm
50 x 70 cm

Pokud budete mít zájem o zhotovení jiného rozměru než uvádíme, prosím kontaktujte nás a my Vám sdělíme cenu tohoto atypického polštáře.

Prošívaný polštář dodáváme v kvalitním dárkovém obalu s letákem a zipovým uzávěrem. Tento obal je možné použít na uskladnění polštáře.

Napište svůj názor

TENCEL prošívaný polštář

TENCEL prošívaný polštář

Prošívaný polštář TENCEL je vyroben z přírodního vlákna, které zajistí prodyšnost a svěžest každou noc.

Napište svůj názor

Související zboží

Přikrývky

Heureka - ověřeno zákazníky