Přikrývka DeLuxe celoroční

Přikrývky z dutého vlákna DeLuxe | Přikrývka DeLuxe celoroční

 
Přikrývka DeLuxe celoroční Zobrazit v plné velikosti

Ing Iveta Mičková Český výrobek Ing. Iveta Mičková DeLuxe

Dostupnost: Skladem

 


Přikrývka DeLuxe pro celoroční používání. Je určena pro jedince, kteří rádi spí a odpočívají v hřejivém a komfortním lůžku.

Více informací

200x140 cm
220x140 cm
200x200 cm
200x220 cm
220x240 cm

1 190 Kč


Přikrývka Marie Mičková DeLuxe celoroční

Prošívaná přikrývka klasické je plněna jednou vrstvou dutého silanizovaného vlákna.

Vysoce kvalitní přikrývka DeLuxe je vyrobena ze čtyřdutinkového vlákna se speciální SLICK úpravou. Jedná se o speciální, šetrnou, povrchovou úpravu vlákna, při které je vlákno hladké a klouzavé a nedojde tak k jeho zamotání. Vlákno je tvořeno ze čtyř dutinek, díky kterým lépe izoluje a brání tak úniku tělesného tepla do okolního prostředí. Pro dobré tepelně - izolační vlastnosti tak stačí menší hmotnost náplně z tohoto typu vlákna než u náplní ze standardních dutých vláken. Vlákno je spirálově tvarované, náplň z něho je nadýchaná a hřejivá. Vysoká elasticita vlákna zajišťuje stálost a trvanlivost objemu náplně přikrývky. Ideální je  prodyšnost rouna, jeho odolnost proti vlhkosti a výbornou trvanlivost v praní. Přikrývka je vhodná pro alergiky.

Povrch přikrývky DeLuxe tvoří bavlněné vlákno s vytkaným proužkem šíře 2 mm. Svým charakterem tato tkanina velice připomíná přírodní hedvábí. Extra jemné složení dodává tkanině extra příjemný pocit při doteku, je lehká, vysoce absorpční, přitom velice hustá a nemačkavá. Tkanina odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšku, velké množství pórů umožňuje snadné odpařování potu. V horku ochladí, v zimě zahřeje. Vyniká výbornými antibakteriálními a antialergeními vlastnostmi. Efektivního vzhledu je dosaženo speciální povrchovou úpravou s vytkaným jemným proužkem. Konstrukce přikrývky je přizpůsobena použitým materiálům, a to zejména nižší náplni. Je prošita do čtverců, což zajišťuje velmi dobrou splývavost.

Pro zvýšení komfortu spánku je mezi povrchový materiál a náplň všita netkaná textilie, která zabraňuje pronikání vláken na povrch výrobku.

Přikrývka Marie Mičková DeLuxe tak představuje elegantní ložní výrobek s vynikající hřejivostí, lehkostí, splývavostí a odolností proti vlhkosti. Je určena pro jedince, kteří rádi spí a odpočívají v hřejivém a komfortním lůžku.

Přikrývku dodáváme v kvalitním dárkovém obalu s letákem a zipovým uzávěrem. Tento obal je možné použít na uskladnění přikrývky.

Náplň: čtyřdutinkové vlákno se speciální SLICK úpravou (100% polyester)

Hmotnost náplně:
200 x 140 cm - 840g
220 x 140 cm - 920g
200 x 200 cm - 1200g
200 x 220 cm - 1320g
220 x 240 cm - 1580g

Povrchový materiál: 100% bavlna s vytkaným proužkem šíře 2 mm (barva bílá)

Praní: 95°C

Napište svůj názor

Přikrývka DeLuxe celoroční

Přikrývka DeLuxe celoroční

Přikrývka DeLuxe pro celoroční používání. Je určena pro jedince, kteří rádi spí a odpočívají v hřejivém a komfortním lůžku.

Napište svůj názor

Související zboží

Přikrývky

Heureka - ověřeno zákazníky