TENCEL přikrývka komplet (DUO)

Komplet přikrývky | TENCEL přikrývka komplet (DUO)

 
Ing Iveta Mičková Český výrobek

Dostupnost: Ušijeme do dvou dnů

 


Komplet (dvojitá) přikrývka TENCEL je díky vzduchové kapse extra objemná a prodyšná. Praktický design umožňuje přizpůsobit přikrývku dle ročního období.

Více informací

200x140 cm
220x140 cm
200x200 cm
200x220 cm
220x240 cm

2 590 KčKOMPLET DVOJITÁ DUO PROŠÍVANÁ PŘIKRÝVKA TENCEL

z dutého vlákna je velice praktická, lze ji používat celoročně. Vyrábí se ze dvou přikrývek různé gramáže sepnutých pomocí suchých zipů po obvodu do jedné hřejivé přikrývky. Pokud DUO přikrývku rozpojíme, získáme tak jednu lehčí přikrývku vhodnou na léto a druhou silnější přikrývku ideální na období jaro a podzim. Potah přikrývky je vyroben ze 100% přírodního materiálu Tencel, který je hypoalergenní a zabraňuje množení bakterií přirozeným způsobem bez obsahu škodlivých chemikálií.

Přikrývka je naplněna značkovými 4-dutinkovými HCS vlákny, která jsou extrémně měkká, vzdušná a nevytváří shluky ani po opakovaném praní.

Dvojitou DUO přikrývku mohou využít děti, dospělí i senioři. Přikrývka je vhodná i pro alergiky, kteří musí pravidelně prát lůžkoviny. Můžete ji vyprat v pračce na 60°C.

TENCEL® je registrovaná značka pro lyocellové vlákno nové generace renomované rakouské firmy Lenzing. Tkanina je speciálně vyvinutá k výrobě ložního textilu, zejména prošívaných přikrývek a polštářů. Tencel® je 100% přírodní vlákno vyrobené z eukalyptu s vynikajícími termoregulačními a absorpčními vlastnostmi. Přikrývky a polštáře z TENCEL® Lyocell vlákna vám zaručí vynikající nadstandardně vitální spánek.

Proč používat tkaninu Tencel® Lyocell v lůžkovinách?

- hladká a měkká na dotek
- nedráždí, je vhodná pro citlivou pokožku
- výborně vstřebává a odvádí vlhkost
- antibakteriální účinky
- udržuje teplé a suché mikroklima v lůžku
- absorbuje o 50 % více vlhkosti než bavlna
- jemnější než hedvábí
- vyrobena z eukaliptového dřeva a 100% přírodně rozložitelná
- ekologická výroba


Povrchový materiál:


TENCEL® - 100% lyocellová tkanina vyrobená z celulózových vláken v saténovém provedení s antibakteriálními účinky.

Náplň přikrývky:

100% polyesterová silanizovaná 4-dutinková HCS vlákna s velmi dobrými izolačními vlastnostmi, odolná vůči mikroorganismům, hladké, spirálově tvarovanéa vysoce elastické vlákno zajišťuje stálost objemu přikrývky. Pro zvýšení komfortu spánku je mezi povrchový materiál a náplň všita netkaná textilie, která zabraňuje pronikání vláken na povrch výrobku.

Gramáž (váha náplně): letní přikrývka cca 150 g/m2 + přikrývka jaro/podzim cca 300 g/m2

Praní: 60°C

Velikosti:


200 x 140 cm
220 x 140 cm
200 x 200 cm
200 x 220 cm
220 x 240 cm

Pokud budete mít zájem o zhotovení jiného rozměru než uvádíme, prosím kontaktujte nás a my Vám sdělíme cenu této atypické přikrývky. Přikrývku lze vyrobit až do délky 240 cm.

Přikrývku dodáváme v kvalitním dárkovém obalu s letákem a zipovým uzávěrem. Tento obal je možné použít na uskladnění přikrývky.

Napište svůj názor

TENCEL přikrývka komplet (DUO)

TENCEL přikrývka komplet (DUO)

Komplet (dvojitá) přikrývka TENCEL je díky vzduchové kapse extra objemná a prodyšná. Praktický design umožňuje přizpůsobit přikrývku dle ročního období.

Napište svůj názor

Související zboží

Přikrývky

Heureka - ověřeno zákazníky