S VÁNOČNÍMI DÁRKY NEVÁHEJTE:
Do Štědrého dne stihneme ušít a doručit objednávky přijaté do 15. prosince.
U pozdějších objednávek není jisté včastné doručení vzhledem k vytížení zásilkových služeb Geis a Česká pošta. Prodejna ve Velkém Meziříčí (možnost osobního odběru) bude otevřena do 23.12. do 11 hodin.

Jaká specifika mají lůžkoviny pro školky?

Jaká specifika mají lůžkoviny pro školky?

Ve firmě Přikrývky.cz se již přes 20 let zabýváme šitím polštářů, peřinek a povlečení. Umíme vyhovět specifickým požadavkům. Známe školkové provozy a dlouhodobě šijeme takové zboží, které personálu šetří čas a školce peníze.


5 požadavků, které s námi školky nejčastěji řeší:

1. Atypický rozměr

Problém: Naše přikrývky nemají typizovaný rozměr. Nebo: Naše povlečení se srazilo a typizované přikrývky se do něj nevyjdou.

Řešení: Běžně šijeme atypické rozměry na míru, umíme si poradit i s vysráženými lůžkovinami. Nejen povlečení, ale i polštáře, peřinky a prostěradla dodáme v požadovaném rozměru.

2. Snadné praní a žehlení povlečení

Problém: Povlečení se špatně udržuje. Na trhu je mnoho materiálů, ale musí se prát na nízkou teplotu a musí se žehlit.

Řešení: Šijeme z kvalitních materiálů, které se nemusí žehlit. Mnoho designů v nabídce je v krepové úpravě. Není třeba je tedy žehlit.

3. Praní polštářků a přikrývek

Problém: Přikrývku nebo polštářek potřebujeme prát kvůli typickým dětským nehodám. Zároveň máme požadavek od rodičů alergiků, aby byly přikrývky antialergické.

Řešení: Naše sety přikrývky a polštáře z dutého vlákna se dají prát v pračce. V nabídce máme materiál přikrývek, který jde prát na 95 °C (směr 60% bavlny a 40% polyesteru).

4. Pevně držící prostěradla

Problém: V naší mateřince děti nespí na postýlkách, ale mají na zemi lehátka. Potřebujeme pevný odolný potah, nebo prostěradlo do gumy.

Řešení: Prostěradla z froté a prostěradla z yersey jsou skvělé varianty pro mateřské školy. Krásně přilnou k lehátkům a dobře drží. Pokud školky využívají nepropustné podložky, tak je lze pod prostěradlo dobře umístit.

5. Vhodné motivy

Problém: Marně hledáme stálé veselé barvy a dětské motivy na povlečení.

Řešení: Šijeme z široké palety látek s dětskými obrázky. Naše barvy dlouho vydrží a líbí se nejen dětem, ale sluší i veselým školkovým provozům.

Publikováno 20/09/2017 13:51:39 Kategorie: Přikrývky a polštáře Povlečení a prostěradla  

Váš komentář byl úspěšně odeslán. Děkujeme!
Přidat komentář
Jméno:*
E-mail:*
Zpráva:*
  Captcha
  Přidat komentář

Přikrývky

Heureka - ověřeno zákazníky