Prostěradla

Prostěradla

Výběr prostěradla je pro komfortní spaní stejně důležitý jako výběr přikrývky a polštáře. Kromě barvy si lze vybrat též z různých materiálů. Pokud dáváte přednost snadné údržbě, tedy nežehlivému a vypínacímu prostěradlu, jsou pro Vás vhodná úpletová prostěradla froté a jersey.


 • Froté

  Nabízíme froté prostěradla dvou firem a to Veratex a Bellatex. Froté prostěradla od českého výrobce Veratex, mají vyměnitelnou gumu v tunýlku, jsou vypínací a splňují atesty Textilního zkušebního ústavu Brno. Vysoká gramáž prostěradel 210 g/m2. Praní všech prostěradel je na 60°C. Složení vrchní smyčky je 100% bavlna a osnova je z 80% bavlny a 20% polyesteru. Na objednávku lze dodat jakýkoliv atyp dle Vašich rozměrů. Froté prostěradla od firmy Bellatex, mají vyměnitelnou gumu v tunýlku, jsou vypínací a gramáž prostěradel je 180 g/m2.

 • Froté postýlka

  Dětské froté prostěradlo je opatřeno gumou, vyrobeno z hustě tkaného a neprůhledného froté materiálu. Jemné na omak. Hodí se na všechny druhy matrací, až 15 cm. Výrobek je opatřen certifikátem pro děti do 3 let

 • Froté - nepropustná

  Nepropustná prostěradla - vrstva polyuretanu ze spodní části froté nepropustí žádnou tekutinu. Dodáváme v bílé barvě. Tyto výrobky je možné vyvářet na 95°C.

 • Bavlněná Jersey

  Nabízíme jersey prostěradla dvou firem a to Veratex a Bellatex. Jersey-úpletová prostěradla od českého výrobce Veratex mají vyměnitelnou gumu v tunýlku, jsou vypínací. Gramáž těchto je vysoká a to 180 g/m2. Složení prostěradla je 100% bavlna. Velmi snadno se udržují, materiál se nemačká. Nedráždí pokožku a jsou vhodná i pro alergiky. Jersey prostěradla od firmy Bellatex mají vyměnitelnou gumu v tunýlku, jsou vypínací a gramáž prostěradel je 140 g/m2.

 • Bavlněná Jersey postýlka

  Dětské jersey prostěradlo je opatřeno gumou, vyrobeno z velmi jemných česaných přízí. Jemné na omak. Hodí se na všechny druhy matrací, až 15 cm. Výrobek je opatřen certifikátem pro děti do 3 let.

 • Jersey s elastanem

  Prostěradla jersey s elastanem jsou vyrobena z 95 % bavlny a 5 % elastanu. Elastanová složka je velmi důležitá, zatímco běžná úpletová prostěradla ze 100% bavlny jsou elastická pouze do šířky, jersey prostěradla jsou elastická do šířky i do délky. Prostěradlo je pružné a výborně drží tvar na matraci.

 • Mikrovlákno postýlka

  Prostěradla z mikrovlákna jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, který zajišťuje termoregulační vlastnosti, hebkost a hřejivost. Prostěradla nepouštějí žádná vlákna a není je potřeba žehlit. Vhodné pro alergiky.

 • Mikroflanel jednolůžko

  Prostěradla z mikroflanelu jsou jemnější a příjemnější než klasické mikrovlákno. Výhodou je také jejich snadná udržovatelnost. Prostěradla z mikroflanelu není potřeba žehlit a po vyprání na 40°C rychle uschnou. Snadný úchyt zajistí nezašitá guma v tunýlku.

 • Mikroflanel dvoulůžko

  Prostěradla z mikroflanelu jsou jemnější a příjemnější než klasické mikrovlákno. Výhodou je také jejich snadná udržovatelnost. Prostěradla z mikroflanelu není potřeba žehlit a po vyprání na 40°C rychle uschnou. Snadný úchyt zajistí nezašitá guma v tunýlku.

 • Korall Micro

  Luxusní napínací prostěradlo z jemného mikrovlákna. Prostěradlo je vyrobeno z vysoce kvalitního a velmi jemného mikrovlákna. Doporučujeme k použítí především v zimním období, kdy díky termoregulačním vlastnostem krásně zahřeje.

 • Plátěné

  Plátěné prostěradlo bez gumy je vyrobeno z jemné na omak velice příjemné bavlny.produktů na stránce

produktů na stránce

Přikrývky

Heureka - ověřeno zákazníky