Marie Mičková DeLuxe

Marie Mičková DeLuxe

JEŠTĚ NADÝCHANĚJŠÍ A HŘEJIVĚJŠÍ PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE. Vytvořili jsme pro Vás novou luxusní kolekci přikrývek a polštářů. Série Marie Mičková DeLuxe vyniká kvalitním zpracováním a elegantním designem. Již při prvním doteku těchto přikrývek a polštářů pocítíte jejich kvalitní ruční zpracování. Všechny přikrývky jsou vhodné pro alergiky.


  • Přikrývky z dutého vlákna DeLuxe

    Kolekce našich přikrývek pro alergiky jsou vyrobeny z pečlivě vybraných materiálů, které se vyznačují vysokým komfortem, domácí kvalitou a zajímavým designem. Našim zákazníkům nabízíme variantu prodyšné letní přikrývky, univerzální celoroční přikrývky, hřejivé thermo přikrývky a praktické komplet přikrývky.

  • Polštáře z dutého vlákna DeLuxe

    Kolekce našich polštářů pro alergiky zajišťují maximální komfort při spánku. Stejně jako u přikrývek jsme pečlivě vybrali ty nejvhodnější materiály, díky kterým zůstávají naše polštáře stále nadýchané a zajišťují pohodlnou oporu vaší hlavě a šíji. Našim zákazníkům nabízíme variantu antialergického prošívaného polštáře se zipovým uzávěrem, díky kterému je možné regulovat množství vnitřní náplně.

  • Sety přikrývka a polštář DeLuxe

    Dárkové balení luxusní kolekce přikrývek a polštářů. Série Marie Mičková DeLuxe vyniká kvalitním zpracováním a elegantním designem. Set obsahuje přikrýku z dutého vlákna a prošívaný polštář z dutého vlákna. Udělejte radost svým blízkým nákupem setu za zvýhodněnou cenu.Přikrývky

Heureka - ověřeno zákazníky