Přikrývky z dutého vlákna

Přikrývky z dutého vlákna

V naší nabídce naleznete celkem čtyři typy přikrývek z dutého vlákna - letní, celoroční, komplet a thermo. Hlavně klasickou celoroční přikrývku si naši zákazníci hodně oblíbili. Přikrývky a polštáře z dutého vlákna jsou ideální pro alergiky, jsou lehké, měkké a je možné je prát v pračce. Všechny přikrývky (duté vlákno) jsou značky Iveta Mičková, což znamená domácí kvalitu a prvotřídní zpracování.


 • Letní přikrývky

  Přikrývka je vhodná pro teplé letní noci. Letní přikrývka je příjemně lehoučká a vzdušná.

 • Celoroční přikrývky

  Nejprodávanější přikrývka z našeho sortimentu, je velice univerzální, lze ji použít jak v létě tak v zimě. Vhodná je též pro děti.

 • Thermo přikrývky

  Přikrývka je určena pro celoroční použití, lépe však bude vyhovovat těm, kdo mají raději větší pocit tepla. Thermo přikrývka je hebká prijemná a krásně teplá.

 • Komplet přikrývky

  Komplet neboli Duo přikrývku lze užívat po celý rok, výhodou oproti thermo přikrývce je možnost rozpojení suchých zipů a využití dvou přikrývkek, kdy jedna přikrývka je slabší a druhá silnější.

 • Marie Mičková DeLuxe

  JEŠTĚ NADÝCHANĚJŠÍ A HŘEJIVĚJŠÍ PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE. Vytvořili jsme pro Vás novou luxusní kolekci přikrývek a polštářů. Série Marie Mičková DeLuxe vyniká kvalitním zpracováním a elegantním designem. Již při prvním doteku těchto přikrývek a polštářů pocítíte jejich kvalitní ruční zpracování. Všechny přikrývky jsou vhodné pro alergiky.

 • Tencel přikrývky a polštáře

  VYSOKÝ KOMFORT PŘI SPÁNKU. Dopřejte si odpočinek v nové kolekci přikrývek a polštářů z přírodní tkaniny TENCEL. TENCEL® je registrovaná značka pro lyocellové vlákno nové generace od rakouské společnosti Lenzing. Vlákno má díky svému botanickému původu vynikající vlastnosti zejména při udržování optimální vlhkosti v lůžkovinách. Přikrývky a polštáře jsou vhodné pro děti, dospělé i seniory.produktů na stránce

produktů na stránce

Přikrývky

Heureka - ověřeno zákazníky