Tencel přikrývky a polštáře

Tencel přikrývky a polštáře

VYSOKÝ KOMFORT PŘI SPÁNKU. Dopřejte si odpočinek v nové kolekci přikrývek a polštářů z přírodní tkaniny TENCEL. TENCEL® je registrovaná značka pro lyocellové vlákno nové generace od rakouské společnosti Lenzing. Vlákno má díky svému botanickému původu vynikající vlastnosti zejména při udržování optimální vlhkosti v lůžkovinách. Přikrývky a polštáře jsou vhodné pro děti, dospělé i seniory.


 • Tencel prošívané přikrývky

  Prošívané přikrývky z lyocellových vláken podporují zdravý relaxační spánek, výborně vstřebávají a odvádějí vlhkost a jsou vhodné pro alergiky. Našim zákazníkům nabízíme variantu letní, celoroční, thermo a komplet (duo) přikrývky. V programu TENCEL myslíme i na děti a vyrábíme dvě varianty, letní a celoroční soupravy.

 • Tencel prošívané polštáře

  Prošívané polštáře z lyocellových vláken jsou velmi pohodlné a díky zipovému uzávěru je možné regulovat množství vnitřní náplně. TENCEL polštář je 100% hypoalergenní a díky lepším absorpčním schopnostem zajistí suché, svěží a prodyšné prostředí ke spánku.

 • Tencel sety přikrývka a polštář

  Využijte naši nabídku a udělejte si radost nákupem luxusní kolekce TENCEL set přikrývka a polštář. Spát se vám bude jako v bavlnce.

 • Tencel dětská souprava

  Mimořádně měkká a nadýchaná dětská ložní souprava TENCEL z lyocellových vláken vytváří dítěti suché a prodyšné prostředí ke spánku. Pro naše nejmenší vyrábíme letní a celoroční dětskou ložní soupravu.Přikrývky

Heureka - ověřeno zákazníky